GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 4593708
nr 459 3708
Tallrikar
3st, Kina 1700/1800-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 mars 2007
kl 16:04:13
100 kr
250 kr
300 kr